O nás

Kdo jsme?

Internetový obchod Hubnutí-doma.cz byl založen v roce 2014 a řadí se mezi větší internetové obchody v České republice. Nabízíme zde více jak 2.500 produktů se zaměřením na zlepšení vaší celkové kondice, vitality, zdraví, krásy a především k dosažení vaší optimální váhy. Naleznete zde i výrobky zaměřené na sport, turistiku, camping a jako doplňkový sortiment ekodrogerii a přírodní kosmetiku pro vaše mazlíčky. Vše za velice příznivé ceny, nejkratší dobou dodání a garantovanou kvalitou služeb.

Nabízíme poradnu lékaře a výživového poradce zdarma

Klademe maximální důraz na spokojenost našich zákazníků

Kvalita našeho obchodu Hubnutí-doma.cz je ověřena samotnými zákazníky

Jsme držitelé certifikátu Apek, který stvrzuje, že námi provozovaný obchod, dodržuje pravidla bezpečného a bezproblémového nákupu – http://www.apek.cz/apek-certifikat-kvality/

Náš tým hubnutí-doma je připraven vám pomoci s výběrem produktů a s realizací nákupu

V případě jakýchkoli dotazů jsme vám k dispozici od pondělí do pátku (8-22hod):

+420 606 220 653, +420 603 341 181

info@hubnuti-doma.cz

Jak začít s hubnutím?

Člověk mnoho vydrží, má-li cíl.

„Tomáš Garrigue Masaryk“

Jak začít s hubnutím? Jednoduchá otázka, ale odpověď? Pokusím se vám odpovědět.

Dovolte mi, abych se Vám představil. Jmenuji se Martin. Od útlého věku jsem měl potíže s nadváhou, která se záhy přehoupla do obezity. Nějak jsem si to nikdy nepřipouštěl, ale jednoho dne jsem se vzbudil a řekl jsem si DOST! Začnu jíst zdravě a cvičit. Od té doby jsem shodil mnoho kil.

Jak plynul čas a já se zabýval cvičením, zdravou stravou, suplementy a doplňky stravy, mi bylo v roce 2017 nabídnuto se stát společníkem internetového obchodu www.hubnuti-doma.cz. Po zjištění informací, co tento internetový obchod nabízí, čím se zabývá a jakou má kvalitu, jsem souhlasil.

Tak a teď dost o mě.

Jak tedy začít s hubnutím?

V první řadě si musíte uvědomit, že zdravé hubnutí chce čas. Je to běh na dlouhou trať. Hlavně se nenechte těmito větami odradit. Pozvolné hubnutí je sice pomalé, ale za to trvalé. Ze začátku každého snažení vidíte velké změny, pak nastane fáze, kdy se hubnutí zpomalí a Vy ztratíte zájem, motivaci a chuť dále pokračovat. To je možnost dalšího odrazení. A v této fázi si řekněte: „došel jsem tak daleko, proč to veškeré snažení jen tak zahodit!“ Určitě Vás to nakopne k dalšímu zničení přebytečných kil.

Základní body k dosažení cíle:

 1. Motivace – slovo, které v sobě ukrývá mnohé. Musíte se motivovat – ať už se to týká zdravotní stránky, zlepšení kondice, zkusit se vyrovnat osobnosti, kterou máte jako svůj ideál, udělat radost svému blízkému, nosit menší konfekční velikost oblečení atd. Hlavní je, co Vy považujete za nejvíce důležité.
 2. Buďte realističtí – stanovte si reálný cíl. Nezapomeňte, že nejzdravější hubnutí je cca 0,5-1 kg týdně.
 3. Váha a metr není nepřítel – měřte se, važte se. Své úspěchy si zapisujte. Nejprve Vám váha bude ukazovat menší a menší čísla, pak nastane bod, kdy se zastaví. Určitě v tom nehledejte selhání. V jistém bodě čísla na váze nic neznamenají – tuk jde dolů, ale svalovina přibývá. Není proto důvod k nervozitě či demotivaci.
 4. Dieta – ne, žádné diety, žádné vyzkoušené metody slavných a rádoby zázračná kouzla. Neříkejte tomu dieta. Je to jen změna ve Vašem stravovacím plánu. Budete jíst jídla, která jsou nutričně vyvážená a správná pro Váš zdravý a spokojený život.
 5. Žádné hladovění – každý si myslí, že když přestane jíst, zhubne. Ano – ale jakým způsobem? Tím, že si vědomě ubližuje! Pokud to tak už není, naučte se jíst pravidelně (existují různé studie, které říkají, že nejlepší je jíst 6x denně a existují studie, které zase tvrdí, že nejlepší je jíst 3x denně, ale v neposlední řadě existují studie, kteří tvrdí, že jezte tolikrát, jak Vám vyhovuje). Ať už si vyberete první možnost, nebo druhou, nic tím nezkazíte. Hlavní je, že Vám to bude vyhovovat. Samozřejmě, že se správným a vyváženým jídelníčkem.
 6. Spánek – nedostatek i nadmíra spánku povede k neúspěchu. Správným spánkem se podpoří přirozená produkce růstového hormonu a testosteronu, které působí na nárůst svalové hmoty a naopak se potlačí negativní účinky kortizolu, který brání růstu svalů, ale i odbourávání přebytečného tuku. Optimální délka spánku je cca 8 hodin.
 7. Pitný režim – dodržování pitného režimu má mnoho výhod. Ať už při snažení odbourávání přebytečného tuku, nebo dopravě živin i na vyplavování odpadních a škodlivých látek z těla. Jak poznáte dehydrataci? Bolest hlavy, tmavě zbarvená moč, výkyvy nálad, neschopnost se soustředit atd. Kolik denně vypít tekutin? Doporučuje se 2,5-3 litr a samozřejmě při nejlepším čisté vody.
 8. Myslete pozitivně – nenechte se stresovat. Stres je to nejhorší při Vašem snažení.
 9. Pohyb – najděte si pohyb, který se Vám libí. Hlavně Vás to musí bavit. Když se do něčeho budete nutit, po časem se tomu budete chtít vyhýbat. Kolečkové brusle, plavání, běhání, posilovna, tanec či delší procházky – je to jen a jen na Vás.
 10. Jídlo – fast food, přesmažená jídla, jídla s vysokým obsahem jednoduchých cukrů (sladkosti, dorty, sušenky atd.), polotovary, průmyslově zpracované potraviny, potraviny, kde ani nevíte, co to obsahuje – tomu všemu se vyvarujte. Naplánujte si čas a připravte si kvalitní jídlo, za které vám tělo poděkuje a odmění Vás tím, že budete zdraví a budete mít dostatečnou energii.
 11. Nebojte se zeptat – Určitě se nám ozvěte. Jsme tu pro Vás. Váš team hubnuti-doma.cz

 

 

11+1 DŮVODŮ PROČ U NÁS NAKUPOVAT

ONLINE OBCHOD

Objednávejte doma v pohodlí a klidu v našem e-shopu. Nabízíme široký sortiment zboží.

OSOBNÍ PORADCE

Náš poradce zdravé výživy či domácího fitness je Vám kdykoliv k dispozici s radou případně osobní konzultací.

KVALITNÍ A PROVĚŘENÉ PRODUKTY

Nabízíme pouze prověřené a schválené produkty a držíme ceny nízko.

RYCHLOST DODÁVKY

Klikněte na editační tlačítko pro změnu tohoto textu.

DOPRAVA ZDARMA

Balné a poštovné se neúčtuje, je-li hodnota Vaší objednávky nad 1799,- a vybrán způsob dopravy Geis.

VĚRNOSTNÍ SYSTÉM

Vážíme si našich zákazníků, a proto registrovaným a stálým klientům nabízíme slevy a další výhody.

BEZPEČNÁ PLATBA

Veškeré online platby probíhají přes vysoce zabezpečené šifrování.

OSOBNÍ PŘEVZETÍ ZBOŽÍ

Zboží je možné po vyřízení objednávky osobně vyzvednout a nás na provozovně v Nymburce, případně v meziskladě ve Vrbové Lhotě.

MOŽNOST PLATIT KREDITNÍ KARTOU

Podporujeme převody peněz prostřednictvím platebních karet Visa a MasterCard.

ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ

Zaručujeme 100% vrácení peněz při reklamaci zboží do 14 dnů.

PODPORA 24 HODIN DENNĚ

Našim klientům jsme k dispozici téměř non-stop:)

DALŠÍ VÝHODY

Můžete si u nás objednat i montáž výrobku a dovoz.