Speciální mouky a kaše

Baobab prášek BIO (200 g) , , , , .

Baobab prášek BIO 200 g Wolfberry. Prášek z dužiny plodů baobabu v nejvyšší dostupné BIO a RAW kvalitě.  Gejzír vitamínů, minerálů a vlákniny.

Více informací
Baobab prášek BIO (30 g) , , , , .

Wolfberry Baobab prášek z dužiny plodů baobabu v nejvyšší dostupné BIO a RAW kvalitě. Gejzír vitamínů, minerálů a vlákniny.

Více informací
Chia mouka (400 g) , , , .

Chia mouka Wolfberry vyráběná z výlisků chia semínek bez dalších přísad. Skvělá alternativa pro bezlepkové pečení, která může být použita i v mnoha běžných receptech, protože ji lze využít jako pojivo a zahušťovadlo.

Více informací
Jáhlová kaše (200 g) , , , , .

Wolfberry instantní neochucená jáhlová kaše. Lehce stravitelná, rychle a snadno připravená, vyrobena z přirozeně bezlepkových surovin.

Více informací
Jáhlovo-rýžová kaše (200 g) , , , , , .

Wolfberry instantní neochucená jáhlovo-rýžová kaše. Lehce stravitelná, rychle a snadno připravená, vyrobena z přirozeně bezlepkových surovin.

Více informací
Kamutová mouka BIO (400 g) , , .

Wolfberry Kamutová mouka je perfektní alternativou pšeničné mouky. Obsahuje víc bílkovin, aminokyselin, vitamínů a minerálů.

Více informací
Karob svatojánský chléb BIO (400 g) , , , .

Wolfberry Karob svatojánský chléb je vynikající a chutnou alternativou kakaa. Bezlepková potravina v RAW a BIO kvalitě.

Více informací
Kokosová mouka BIO (400 g) , , .

Wolfberry Kokosová mouka je bez lepku, vhodná pro celiaky, paleo dietu. Díky vysokému obsahu bílkovin ji ocení i vegani a vegetariáni. Odtučněná v BIO kvalitě.

Více informací
Kokosové mléko sušené (500g) , , , , , .

Kokosové mléko sušené Wolfberry BIO  je lahodný a velmi praktický produkt vyrobený lisováním kokosové dužiny z ořechů pěstovaných v BIO kvalitě. Má intenzivní kokosovou chuť a vůni, je bez přidaného cukru, látek zvýrazňující chuť a neobsahuje kaseinát sodný, takže ho ocení i vegetariáni, vegani a osoby citlivé na laktózu.

Více informací
21%sleva
Konopná mouka BIO (400 g) , , , , .

Konopná mouka Wolfberry BIO z kontrolovaného ekologického zemědělství. Bezlepková mouka vhodná nejen pro celiaky. Obsahuje celou řadu nutričně významných látek.

Více informací

97  77 

Kukuřičná kaše (200 g) , , , , .

Wolfberry instantní neochucená kukuřičná kaše. Lehce stravitelná, rychle a snadno připravená, vyrobena z přirozeně bezlepkových surovin.

Více informací
Kukuřičná mouka BIO (400 g) , .

Wolfberry Kukuřičná mouka v BIO kvalitě. Perfektní alternativa klasické mouky vhodná i pro celiaky.

Více informací

Zobrazuji 1–12 z 23 produktů