Rýže, obiloviny a luštěniny

Canihua BIO (200 g) , , , , , .

Canihua Wolfberry BIO je přirozeně bezlepková potravina s mimořádnou nutriční hodnotou. Produkt ekologického zemědělství.

Více informací
Fazole Adzuki BIO (250 g) , , .

Wolfbery Fazole Adzuki jsou vhodné jak na vaření, tak na klíčení. Zajímavá varianta fazolí s netradiční chutí v BIO kvalitě.

Více informací
Fazole Borlotti BIO (500 g) , .

Wolfberry Fazole Borlotti pěstované v BIO kvalitě. Výborné fazole s netradiční chutí, které ozvláštní pokrmy v každé české kuchyni.

Více informací
Fazole Mungo BIO (250 g) , , .

Wolfbery Fazole Mungo jsou vhodné jak na vaření, tak na klíčení. Zajímavá varianta fazolí s netradiční chutí v BIO kvalitě.

Více informací
Kuskus bílý BIO (400 g) , , , , , .

Kuskus Wolfberry BIO 400 g. Jemně drcená broušená předvařená pšenice, která je daleko výživnější než rýže a mnohem stravitelnější než luštěniny.

Více informací
Kuskus špaldový BIO (400 g) , , .

Wolfberry Kuskus špaldový v BIO kvalitě. Jemně drcená špalda, která je daleko výživnější než rýže a mnohem stravitelnější než luštěniny.

Více informací
Mladý ječmen BIO (500 g) , , , , , , , .

Mladý ječmen BIO prášek plný vitamínů, minerálních látek, stopových prvků, aminokyselin a vlákniny.

Výhodné balení 2 x 250 g za ještě lepší cenu.

Více informací
Mladý ječmen šťáva BIO (1,5 kg) , , , , , , , .

Hlavním úkolem šťávy z mladého ječmene je harmonizovat všechny funkce organismu a dodat mu potřebné látky. Šťáva je významným zdrojem vitamínu C, který mimo jiné podporuje správné fungování imunitního systému, podporuje tvorbu kolagenu a je důležitý pro správnou funkci cév, kostí, dásní, chrupavek, zubů a kůže, navíc zvyšuje vstřebávání železa. Jen pro zajímavost – šťáva […]

Více informací

4 719 

Mladý ječmen šťáva BIO (250 g) , , , , , , , .

Mladý ječmen šťáva BIO 250 g Wolfberry. 100% extrakt z listů mladého ječmene bez vlákniny. Svěží, enzymatický nápoj plný vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a aminokyselin.

Více informací
Mladý ječmen šťáva BIO (500 g) , , , , , , , .

BIO Mladý ječmen šťáva Wolfberry je svěží, enzymatický nápoj plný biologicky aktivních látek. Velmi komplexní složení obsahuje živiny dodané v ideálním poměru, takže jedna čajová lžička šťávy má v sobě tolik látek, jako jedna hlávka brokolice. Výhodné balení 2 x 250 g za ještě lepší cenu.

Více informací

1 579 

Mladý ječmen šťáva BIO (75 g) , , , , , , , .

BIO Mladý ječmen šťáva Wolfberry je svěží, enzymatický nápoj plný biologicky aktivních látek. Velmi komplexní složení obsahuje živiny dodané v ideálním poměru, takže jedna čajová lžička šťávy má v sobě tolik látek, jako jedna hlávka brokolice.

Více informací

Zobrazuji 1–12 z 24 produktů