Chlorella a Chia

Chia mouka (400 g) , , , .

Chia mouka Wolfberry vyráběná z výlisků chia semínek bez dalších přísad. Skvělá alternativa pro bezlepkové pečení, která může být použita i v mnoha běžných receptech, protože ji lze využít jako pojivo a zahušťovadlo.

Více informací
Chia semínka (3 kg) , , , , , , , , , , .

Wolfberry chia semínka (semena šalvěje hispánské) jsou bohatým zdrojem omega-3 a 6 mastných kyselin, vitamínů, minerálů, bílkovin a vlákniny. Výhodná balení 6 x 500g za ještě lepší cenu.

Více informací
Chia semínka (5 kg) , , , , , , , , , , .

Wolfberry chia semínka (semena šalvěje hispánské) jsou bohatým zdrojem omega-3 a 6 mastných kyselin, vitamínů, minerálů, bílkovin a vlákniny.

Více informací
Chia semínka Wolfberry BIO (3 kg) , , , , , , , , , .

Chia semínka Wolfberry BIO z kontrolovaného ekologického zemědělství bez GMO jsou bohatým zdrojem omega-3 a 6 mastných kyselin, vitamínů, minerálů, bílkovin a vlákniny. Výhodné balení 6 x 500g za ještě lepší cenu.

Více informací

1 245 

Chia semínka Wolfberry BIO (5 kg) , , , , , , , , , .
Chia semínka Wolfberry BIO 5 kg z kontrolovaného ekologického zemědělství bez GMO jsou bohatým zdrojem omega-3 a 6 mastných kyselin, vitamínů, minerálů, bílkovin a vlákniny. Výhodné balení 10 x 500g za ještě lepší cenu.

 

Více informací

1 900 

Chlorella BIO (100g – 500 tbl.) , , , , , , .

Chlorella pyrenoidosa obsahuje řadu vitamínů, minerálů a chlorofyl. Dodává tělu vitalitu, podporuje imunitu, normální činnost jater a působí jako antioxidant.

Více informací
Chlorella BIO (200g – 1000 tbl.) , , , , , , .

Chlorella pyrenoidosa obsahuje řadu vitamínů, minerálů. Kromě toho obsahuje i chlorofyl a GFC růstový faktor. Dodává tělu vitalitu, podporuje imunitu, normální činnost jater a působí jako antioxidant.

Více informací
Chlorella BIO (500g – 2500 tbl.) , , , , , , , .

Chlorella Wolfberry je antioxidant s celou řadou vitamínů a minerálů. Kromě toho obsahuje i chlorofyl a GFC růstový faktor. Dodává mimo jiné vitalitu, podporuje imunitu a normální činnost jater.

Více informací

1 195 

Chlorella BIO (600g – 3000 tbl.) , , , , , , .

Chlorella pyrenoidosa obsahuje řadu vitamínů, minerálů. Kromě toho obsahuje i chlorofyl a GFC růstový faktor. Dodává tělu vitalitu, podporuje imunitu, normální činnost jater a působí jako antioxidant. Výhodná balení 6x100g za ještě lepší cenu.

Více informací

1 529 

Chlorella BIO (90g – 450 tbl.) , , , , , , .

Chlorella Wolfberry BIO je antioxidant s celou řadou vitamínů a minerálů. Kromě toho obsahuje i chlorofyl a GFC růstový faktor. Dodává mimo jiné vitalitu, podporuje imunitu a normální činnost jater.

Více informací