Cereálie, müsli a snacky

Ajurvédská směs Kapha Chilli BIO (100 g) , , , .

Wolfberry BIO pražená semínka Kapha s chilli a černou solí jsou vyrobena podle ajurvédské receptury, která vychází z principu zachování rovnováhy energií v těle.

Více informací
Ajurvédská směs Kapha Kurkuma BIO (100 g) , , , .

Wolfberry BIO pražená semínka Kapha jsou vyrobena podle ajurvédské receptury, která vychází z principu zachování rovnováhy energií v těle.

Více informací
Ajurvédská směs Pita Koriandr Máta BIO (100 g) , , .

Wolfberry BIO pražená semínka Pita jsou vyrobena podle ajurvédské receptury, která vychází z principu zachování rovnováhy energií v těle.

Více informací
Ajurvédská směs Váta Chilli BIO (100 g) , .

Wolfberry BIO pražená semínka Váta jsou vyrobena podle ajurvédské receptury, která vychází z principu zachování rovnováhy energií v těle.

Více informací
Banány v hořké čokoládě BIO (150 g) , , , , .

Banány v hořké čokoládě Wolfberry BIO 150 g jsou luxusní pochoutkou, ve které se dokonale snoubí jedinečná chuť kvalitní hořké čokolády a banánů.

Více informací
Banány v hořké čokoládě BIO (450 g) , , , , , .

Banány v hořké čokoládě Wolfberry BIO 150 g jsou luxusní pochoutkou, ve které se dokonale snoubí jedinečná chuť kvalitní hořké čokolády a banánů. Výhodná balení 3x150g za ještě lepší cenu.

Více informací
Bramborové vločky BIO (250 g) , .

Wolfberry Bramborové vločky v BIO kvalitě z finského ekologického zemědělství. Dokonalá surovina, která by neměla chybět v žádné kuchyni.

Více informací
Brusinky v hořké čokoládě BIO (100 g) , , , .

Brusinky v hořké čokoládě Wolfberry BIO 100 g. Výborná nakyslá chuť brusinek a jejich antioxidační vlastnosti spojené s kvalitní hořkou čokoládou znamenají jediné – pamlsek, který si určitě zamilujete!

Více informací
Brusinky v hořké čokoládě BIO (500 g) , , .

Brusinky v hořké čokoládě Wolfberry BIO 100 g. Výborná nakyslá chuť brusinek a jejich antioxidační vlastnosti spojené s kvalitní hořkou čokoládou znamenají jediné – pamlsek, který si určitě zamilujete! Výhodná balení 5x100g za ještě lepší cenu.

Více informací
Vyprodáno
Goji BAR ovocná tyčinka (35 g) , , , , , .

Goji BAR ovocná tyčinka, která se vejde do každé kapsy nebo kabelky a vám dodá potřebnou energii při práci, sportu, ale i zábavě. Obsahuje mimo goji i konopné semínko.

Více informací

30 

Jáhlové vločky BIO (250 g) , , , , , , , .

Wolfberry Jáhlové vločky jsou vyrobeny v BIO kvalitě z kontrolovaného ekologického zemědělství. Lehce stravitelná, nutričně hodnotná a přirozeně bezlepková potravina.

Více informací
Kokos strouhaný BIO (250 g) , , .

Kokos je tropická palma, která dorůstá do výšky 25 – 35 metrů. Není přesně známo, odkud kokosové palmy pocházejí, ale podle Platóna byly známé už v bájné Atlantidě. První kokosové ořechy se na palmách objevují až po sedmi letech, patří k jedněm z největších semenům na světě a trvá jim celý rok, než dozrají. V […]

Více informací

Zobrazuji 1–12 z 33 produktů