Wolfberry

Wolfberry je česká společnost zaměřená na superpotraviny, holistické doplňky stravy a produkty zdravého životního stylu. Z celého světa a přímo od pěstitelů a farmářů Vám dovážíme jen ty nejlepší a nejzdravější BIO potraviny. Od roku 2005 společnost dováží Goji – kustovnici čínskou z lokality Ninxia v Číně. Toto mimořádně výjimečné super ovoce zformovalo zaměření této společnosti. Dalším posláním Wolfberry je propagovat přírodní holistické potraviny a výživu. Značka Wolfberry Vám zaručuje nejvyšší možnou kvalitu a čerstvost. V současné době je v ČR tato společnost největším výrobcem a dovozcem superpotravin, kustovnice čínské goji, panenského kokosového oleje, chia semínek a aloe vera šťávy.

Acai berry pyré (BIO šťáva 500 ml.) , , .

Acai pyré Wolfberry BIO 500 ml je vyrobeno v BIO kvalitě z plodů ovoce acai. Tyto bobule byly donedávna známy pouze obyvatelům divokých deštných pralesů Amazonie. Díky velkému množství prvků potřebných pro lidské tělo se jim říká “brazilský zlatý důl”.

Více informací
Acai Berry tablety (50g/110 tbl.) , , .

Wolfberry Acai tablety jsou vyrobeny z extraktu ovocných plodů palmy Euterpe oleracea v poměru 15:1. Obsahují celou řadu vitamínů, rostlinných sterolů, minerálů a mnoha dalších látek.

Více informací
Agáve sirup BIO Wolfberry (400 ml) , , .

Agáve sirup Wolfberry BIO je díky vysokému obsahu fruktózy a nízkému glykemickému indexu sladidlo budoucnosti. Vyrobeno v BIO kvalitě.

Více informací
Ajurvédská směs Kapha Chilli BIO (100 g) , , , .

Wolfberry BIO pražená semínka Kapha s chilli a černou solí jsou vyrobena podle ajurvédské receptury, která vychází z principu zachování rovnováhy energií v těle.

Více informací
Ajurvédská směs Kapha Kurkuma BIO (100 g) , , , .

Wolfberry BIO pražená semínka Kapha jsou vyrobena podle ajurvédské receptury, která vychází z principu zachování rovnováhy energií v těle.

Více informací
Ajurvédská směs Pita Koriandr Máta BIO (100 g) , , .

Wolfberry BIO pražená semínka Pita jsou vyrobena podle ajurvédské receptury, která vychází z principu zachování rovnováhy energií v těle.

Více informací
Ajurvédská směs Váta Chilli BIO (100 g) , .

Wolfberry BIO pražená semínka Váta jsou vyrobena podle ajurvédské receptury, která vychází z principu zachování rovnováhy energií v těle.

Více informací
Alfalfa semínka vojtěšky BIO (100 g) , , , , .

Wolfberry Alfalfa semínka vojtěšky vhodná ke klíčení. Obsahují mnoho prospěšných látek. Produkt v BIO kvalitě z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Více informací
Aloe vera (100% BIO šťáva 1,5l) , , .

Aloe vera šťáva Wolfberry BIO 500 ml je bohatý koktejl výživných látek vyrobený v BIO kvalitě z vybraných listů Aloe Vera Barbadensis Miller. Výhodná balení 3x500ml za ještě lepší cenu.

Více informací
Aloe vera (100% BIO šťáva 250 ml) , , .

100% Aloe vera šťáva Wolfberry je bohatý koktejl výživných látek vyrobený v BIO kvalitě z vybraných listů Aloe Vera Barbadensis Miller.

Více informací
Aloe vera (100% BIO šťáva 3 l) , , .

100% Aloe vera šťáva Wolfberry je bohatý koktejl výživných látek vyrobený v BIO kvalitě z vybraných listů aloe. Výhodné balení 6 x 500 ml za ještě lepší cenu.

Více informací

1 079 

Aloe vera (100% BIO šťáva 500 ml) , , .

Aloe vera šťáva Wolfberry BIO 500 ml je bohatý koktejl výživných látek vyrobený v BIO kvalitě z vybraných listů Aloe Vera Barbadensis Miller.

Více informací