Wolfberry

Wolfberry je česká společnost zaměřená na superpotraviny, holistické doplňky stravy a produkty zdravého životního stylu. Z celého světa a přímo od pěstitelů a farmářů Vám dovážíme jen ty nejlepší a nejzdravější BIO potraviny. Od roku 2005 společnost dováží Goji – kustovnici čínskou z lokality Ninxia v Číně. Toto mimořádně výjimečné super ovoce zformovalo zaměření této společnosti. Dalším posláním Wolfberry je propagovat přírodní holistické potraviny a výživu. Značka Wolfberry Vám zaručuje nejvyšší možnou kvalitu a čerstvost. V současné době je v ČR tato společnost největším výrobcem a dovozcem superpotravin, kustovnice čínské goji, panenského kokosového oleje, chia semínek a aloe vera šťávy.

Aloe vera (100% BIO šťáva 250 ml) , , .

100% Aloe vera šťáva Wolfberry je bohatý koktejl výživných látek vyrobený v BIO kvalitě z vybraných listů Aloe Vera Barbadensis Miller.

Více informací
Aloe vera (100% BIO šťáva 3 l) , , .

100% Aloe vera šťáva Wolfberry je bohatý koktejl výživných látek vyrobený v BIO kvalitě z vybraných listů aloe. Výhodné balení 6 x 500 ml za ještě lepší cenu.

Více informací

1 079 

Brusinky slazené třtinovým cukrem BIO (100 g) , , .

Brusinky slazené třtinovým cukrem Wolfberry BIO 100 g obsahují celou řadu živin, vitamínů a minerálů. Mají příjemnou nakyslou chuť a jsou přislazované třtinovým cukrem. Jsou vhodné k přímé konzumaci nebo jako součást jogurtů a müsli.

Více informací
Brusinky slazené třtinovým cukrem BIO (1000 g) , , .

Brusinky slazené třtinovým cukrem Wolfberry BIO 100 g obsahují celou řadu živin, vitamínů a minerálů. Mají příjemnou nakyslou chuť a jsou přislazované třtinovým cukrem. Jsou vhodné k přímé konzumaci nebo jako součást jogurtů a müsli. Výhodné balení 10x100g za ještě lepší cenu.

Více informací
Brusinky slazené třtinovým cukrem BIO (500 g) , , .

Brusinky slazené třtinovým cukrem Wolfberry BIO 100 g obsahují celou řadu živin, vitamínů a minerálů. Mají příjemnou nakyslou chuť a jsou přislazované třtinovým cukrem. Jsou vhodné k přímé konzumaci nebo jako součást jogurtů a müsli. Výhodná balení 5x100g za ještě lepší cenu.

Více informací
Chia semínka (3 kg) , , , , , , , , , , .

Wolfberry chia semínka (semena šalvěje hispánské) jsou bohatým zdrojem omega-3 a 6 mastných kyselin, vitamínů, minerálů, bílkovin a vlákniny. Výhodná balení 6 x 500g za ještě lepší cenu.

Více informací
Chia semínka (5 kg) , , , , , , , , , , .

Wolfberry chia semínka (semena šalvěje hispánské) jsou bohatým zdrojem omega-3 a 6 mastných kyselin, vitamínů, minerálů, bílkovin a vlákniny.

Více informací