Rapunzel BIO

Vyprodáno
Tahini – sezamová pasta Rapunzel BIO (500 g) , .

Čistá sezamová pasta Tahini v BIO kvalitě firmy Rapunzel je 100 % vyrobena ze šetrně pražených sezamových semínek té nejvyšší kvality. Tahini je oblíbené v makrobiotické kuchyni, používá se ve veganské pomazánce humus a hodí se do většiny pomazánek z vařených luštěnin. Zjemní omáčky, dipy a salátové zálivky, skvělé je na pečivu samotné či v […]

Více informací

204 

Zázvorové dropsy Rapunzel BIO (50 g) , , .

Zázvorové dropsy Rapunzel BIO 50 g jsou osvěžující pastilky s chutí zázvoru bez syntetických aromat, barviv a aditiv. Vhodné k mlsání, osvěžení dechu nebo například při nevolnostech.

Více informací
Zelená čočka sterilovaná Rapunzel BIO (400 g) .

Zelená čočka sterilovaná Rapunzel BIO je ideálním řešením pro všechny, kdo nemají čas. Stačíí jí přidat do polévek, různých zeleninových nebo těstovinových salátů, zeleninových směsí nebo ji jednoduše podávat jako přílohu k masu a v mžiku je navařeno!

Více informací
Zeleninový vývar bez droždí Rapunzel BIO (160 g) , .

Zeleninový vývar bez droždí Rapunzel BIO dochucený mořskou solí vyniká výraznou zeleninovou chutí a vůní. Hodí se k přípravě čirého vývaru, jako základ široké škály polévek, k dochucení omáček a zeleninových pokrmů, do marinád na maso a zeleninu nebo k dochucení bylinkové rýže.

Více informací
Zeleninový vývar bez droždí v kostce Rapunzel BIO (8 ks) .

Zeleninový vývar bez droždí v kostce Rapunzel BIO dochucený mořskou solí vyniká výraznou zeleninovou chutí a vůní. Hodí k přípravě čirého vývaru, jako základ mnoha polévek, k dochucení omáček a zeleninových nebo například i bylinkové rýže.

Více informací
Zeleninový vývar bylinkový v kostce Rapunzel BIO (8 ks) .

Zeleninový vývar bylinkový v kostce Rapunzel BIO vyniká výraznou chutí a vůní použitých bylinek a zeleniny. Hodí k přípravě čirého vývaru, jako základ různých polévek, k dochucení omáček a zeleninových pokrmů, do marinád na maso a zeleninu nebo k dochucení bylinkové rýže.

Více informací
Vyprodáno
Zeleninový vývar čirý Rapunzel BIO (250 g) .

Zeleninový vývar čirý Rapunzel BIO s výraznou zeleninovou chutí a vůní. Vhodný k přípravě čirého vývaru, jako základ polévek, k dochucení omáček a zeleninových pokrmů, do marinád, bylinkových rýží a podobně.

Více informací

155 

Vyprodáno
Zeleninový vývar v kostce Rapunzel BIO (8 ks) .

Zeleninový vývar v kostce Rapunzel BIO s výraznou zeleninovou chutí a vůní je dochucený mořskou solí a droždím. Je vynikající při přípravě čirého vývaru, jako základ polévek, k dochucení omáček a zeleninových pokrmů, do marinád, bylinkových rýží a podobně.

Více informací

47