PUR YA!

PUR YA! je mladá a inovativní značka z Hamburku, zabývající se vývojem a výrobou veganských proteinů a vysoce kvalitních bioproduktů. Nabízí vysoce kvalitní přírodní produkty v bio kvalitě, které jsou vhodné zejména pro sportovce, aktivní osoby a všechny ty, kteří vyznávají zdravý životní styl. 100% přírodní oleje, proteiny, proteinové nápoje a další produkty jsou speciálně sestaveny tak, aby vyhovovaly vysokým nárokům konzumentů. Všechny přípravky jsou vyráběny i testovány v Rakousku a Německu, jsou vysoce kvalitní a neobsahují žádné umělé přísady, laktózu ani lepek. Díky jejich čistě organickému složení jsou vhodné jako doplňující výživa pro vegany, některé z nich splňují také podmínky pro raw stravu. Díky vysoké nutriční hodnotě jsou výrobky od značky PUR YA! často zařazovány do dietního plánu sportovců.

BIO Naklíčené lněné semínko (200 g) , , .

100 % organického prášku z naklíčených lněných semínek.

Více informací
BIO Vegan Detoxikační kúra (180 g) , , , , .

Organický prášek z naklíčených lněných semínek, rozpustné vlákniny a kopřiv

Více informací
BIO Vegan Dýňový protein (250 g) , , , .

Dýňový Bio Vegan proteinový prášek je vhodným doplňkem stravy pro sportovce i všechny ty, kteří chtějí vylepšit svůj jídelníček o důležité živiny. Vyšší příjem bílkovin je důležitý pro vytváření svalové hmoty při vyšší fyzické zátěži a vhodně doplňuje zdravý jídelníček. Proteinový prášek je vyroben ze semínek dýní, které byly pěstovány v přísně kontrolovaném ekologickém zemědělství […]

Více informací
BIO Vegan Protein drink – červený banán/baobab (550 g) , , , , , .

Konopný, dýňový a slunečnicový prášek, prášek z červeného banánu, naklíčené lněné semínko, cukr z kokosového květu, agáve, naklíčená quinoa, přírodní banánová příchuť a baobab.

Více informací
BIO Vegan Protein drink kakao/karob (550 g) , , , , , .

Prášek z konopného, dýňového, slunečnicového a kakaového prášku, naklíčeného lněného semínka, cukru z kokosového květu, agáve, naklíčené quinoy a rohovníku.

Více informací
BIO Vegan Protein drink vanilka/jahoda (550 g) , , , , , .

Prášek z konopného, dýňového, slunečnicového a jahodového prášku, naklíčené lněné semínko, cukr z kokosového květu, agáve, naklíčená quinoa a přírodní vanilková příchuť.

Více informací

Zobrazuji 1–12 z 17 produktů