José García

POZNEJTE OPRAVDOVOU CHUŤ KÁVY, OCHUTNEJTE SVĚT!
Kvalitní káva je skvělý způsob, jak začít den či si jej zpříjemnit v jeho průběhu. Perfektně si ji vychutnáte s přáteli, dokáže být jedinečnou tečkou za dobrým jídlem a může být nejlepším společníkem při vaší relaxaci. Kávová zrna té nejvyšší kvality jsou zpracovávána odborníky, aby chuť kávy byla lahodná a zpříjemnila vám vaší chvilku pohody nad šálkem voňavé kávy.
BIO káva José García nabízí široký výběr luxusních druhů, které potěší všechny její milovníky. Kávy rozmanitých chutí jsou doplněny o výběr kávy z plantáží nejznámějších a nejuznávanějších světových výrobců, jako je Brazílie, Honduras, Peru, Kolumbie, Etiopie, Nikaragua, Salvador a Mexiko. Značka José García je zárukou kvality kávových zrn, přísného dodržování výrobních procesů a správného skladování. Luxusní balení tuto kávu umožňuje využít jako nádherný a velmi vhodný dárek pro muže i ženy bez rozdílu věku. Krásná dárková tuba nenechá nikoho na pochybách, že se jedná o výjimečnou kávu prvotřídní kvality.
Vychutnejte si šálek kvalitní kávy José García každý den.

Vyprodáno
Achocolatado III. (250g) , .

Káva s výrazným aroma třešní s čokoládou, karamelem, mandlemi a marcipánovou špičkou.

 

Více informací

299 

Vyprodáno

299 

Vyprodáno

409 

Vyprodáno
Columbia (250g)

389 

Columbia (250g) .

Nejsilnější aroma na kávovém trhu.

Více informací

389 

Vyprodáno
Dárkové balení (I.+ II. + III. + IV. -1000g) .

Milovníci kvalitní kávy ocení dárkové balení kávy Jose Garcia. V krásném dárkovém balení darujete výběr luxusních káv. Sada obsahuje jemnou kávu Profundo s příjemným a dlouho trvajícím aroma květin a ovoce, delikátní kávu Afrutado s citrusovými tóny svěžího ovoce a karamelu, originální kávu Achocolatado s chutí třešní s čokoládou, přecházející do mandlového nádechu s marcipánovou […]

Více informací

1 399 

Vyprodáno

349 

Vyprodáno
El Salvador (250g) .

Káva s nádechem ořechů a sladkých broskví.

Více informací

389 

Vyprodáno
Etiopia (250g)

409 

Etiopia (250g) , .

Káva kterou odborníci řadí mezi nejlepší na světě.

Více informací

409 

Vyprodáno
Honduras (250g)

299 

299 

Vyprodáno

349 

Zobrazuji 1–12 z 14 produktů