Zdravá výživa

20%sleva
100% Bio zázvorovo – ananasový sirup s kurkumou , , , , , .

Osvěžující, lahodný džus s příjemnou ostrostí zázvoru, navíc obohacen o výtažek bio kurkumy, která je známá pro své účinky podporující správné zažívání. Všechny ingredience jsou z ekologického zemědělství. Zázvor a kurkuma stimulují tvorbu žaludečních šťáv a žlučových kyselin, čímž napomáhají trávit tuky. Se svou ovocno – kořeněnou chutí bio-zázvorovo-ananasový džus přirozeně podporuje funkce žaludku. Uklidňuje, […]

Více informací

299  239 

Acai berry pyré (BIO šťáva 500 ml.) , , .

Acai pyré Wolfberry BIO 500 ml je vyrobeno v BIO kvalitě z plodů ovoce acai. Tyto bobule byly donedávna známy pouze obyvatelům divokých deštných pralesů Amazonie. Díky velkému množství prvků potřebných pro lidské tělo se jim říká “brazilský zlatý důl”.

Více informací
Acai Berry tablety (50g/110 tbl.) , , .

Wolfberry Acai tablety jsou vyrobeny z extraktu ovocných plodů palmy Euterpe oleracea v poměru 15:1. Obsahují celou řadu vitamínů, rostlinných sterolů, minerálů a mnoha dalších látek.

Více informací
Vyprodáno
Achocolatado III. (250g) , .

Káva s výrazným aroma třešní s čokoládou, karamelem, mandlemi a marcipánovou špičkou.

 

Více informací

299 

Vyprodáno

299 

Agáve sirup BIO Wolfberry (400 ml) , , .

Agáve sirup Wolfberry BIO je díky vysokému obsahu fruktózy a nízkému glykemickému indexu sladidlo budoucnosti. Vyrobeno v BIO kvalitě.

Více informací
Ajurvédská směs Kapha Chilli BIO (100 g) , , , .

Wolfberry BIO pražená semínka Kapha s chilli a černou solí jsou vyrobena podle ajurvédské receptury, která vychází z principu zachování rovnováhy energií v těle.

Více informací
Ajurvédská směs Kapha Kurkuma BIO (100 g) , , , .

Wolfberry BIO pražená semínka Kapha jsou vyrobena podle ajurvédské receptury, která vychází z principu zachování rovnováhy energií v těle.

Více informací
Ajurvédská směs Pita Koriandr Máta BIO (100 g) , , .

Wolfberry BIO pražená semínka Pita jsou vyrobena podle ajurvédské receptury, která vychází z principu zachování rovnováhy energií v těle.

Více informací
Ajurvédská směs Váta Chilli BIO (100 g) , .

Wolfberry BIO pražená semínka Váta jsou vyrobena podle ajurvédské receptury, která vychází z principu zachování rovnováhy energií v těle.

Více informací
Alfalfa semínka vojtěšky BIO (100 g) , , , , .

Wolfberry Alfalfa semínka vojtěšky vhodná ke klíčení. Obsahují mnoho prospěšných látek. Produkt v BIO kvalitě z kontrolovaného ekologického zemědělství.

Více informací
Allnature Acai Berry BIO pyré (500ml) , , , .

100% pyré z čerstvých plodů acai bez obsahu konzervantů, barviv a sladidel. Zralé, ručně sbírané plody, které byly použity pro výrobu pyré, zajišťují maximální obsah všech účinných látek.

Více informací