Speciální potraviny a oleje

Allnature Rakytník řešetlákový BIO (šťáva 500ml) , , , , , , , , .

Plody rakytníku řešetlákového jsou velmi bohaté na řadu vitaminů, stopových prvků, nenasycených mastných kyselin a biologicky aktivních látek, které mají pozitivní vliv na zdraví člověka. Zvyšují imunitu organismu, působí proti únavě a díky vysokému obsahu vitaminu C jsou velmi vhodné při rekonvalescenci. Rakytník byl využíván již ve starověké Evropě, Římě i Řecku pro svoje blahodárné […]

Více informací
Jáhlovo-rýžová kaše (200 g) , , , , , .

Wolfberry instantní neochucená jáhlovo-rýžová kaše. Lehce stravitelná, rychle a snadno připravená, vyrobena z přirozeně bezlepkových surovin.

Více informací
Kukuřično-rýžová kaše (200 g) , , , , , , , .

Wolfberry instantní neochucená kukuřično-rýžová kaše. Lehce stravitelná, rychle a snadno připravená, vyrobena z přirozeně bezlepkových surovin.

Více informací
Kuskus bílý BIO (400 g) , , , , , .

Kuskus Wolfberry BIO 400 g. Jemně drcená broušená předvařená pšenice, která je daleko výživnější než rýže a mnohem stravitelnější než luštěniny.

Více informací
Olej mandlový Wolfberry BIO (100 ml) , , , , , .

Mandlový olej BIO Wolfberry lisovaný za studena z čerstvých mandlí. Je určený pro kosmetické účely, k masážím a do koupele. Je ceněný zejména pro vysoký obsah nenasycených mastných kyselin.

Více informací
Pohankovo-rýžová kaše (200 g) , , , , , .

Wolfberry instantní neochucená pohankovo-rýžová kaše. Lehce stravitelná, rychle a snadno připravená, vyrobena z přirozeně bezlepkových surovin.

Více informací
Rýžová kaše (200 g) , , , , , .

Wolfberry instantní neochucená rýžová kaše. Lehce stravitelná, rychle a snadno připravená, vyrobena z přirozeně bezlepkových surovin.

Více informací
Rýžový nápoj BIO (1000 ml) , , , , , .

Nápoj z quinoi a rýže má vysokou výživnou hodnotu a lahodnou chuť. Kvalitní italská rýže a bolívijská bio quinoa jsou základní suroviny k vytvoření osvěžujícího nápoje pro děti i dospělé. Nápoj neobsahuje lepek, ani přidané cukry a je vhodný také pro vegany. Ingredience, které jsou v nápoji obsažené, jsou pěstované v ekologickém zemědělství a nápoj […]

Více informací
Rýžový nápoj BIO (200 ml) , , , , .

Nápoj z quinui a rýže má vysokou výživnou hodnotu a lahodnou chuť. Kvalitní italská rýže a bolívijská bio quinua jsou základní suroviny k vytvoření osvěžujícího nápoje pro děti i dospělé. Nápoj neobsahuje lepek, ani přidané cukry a je vhodný také pro vegany. Ingredience, které jsou v nápoji obsažené, jsou pěstované v ekologickém zemědělství a nápoj […]

Více informací
Rýžový nápoj kakaový BIO (200 ml) , , , , , .

Kakaový nápoj z quinoi a rýže je vhodný pro děti i dospělé. Kvalitní italská rýže, bolívijská bio quinoa a kakao jsou základní suroviny k vytvoření výživného nápoje, který neobsahuje lepek ani přidané cukry a je vhodný také pro vegany. Nápoj ocení zejména sportovci a osoby s vysokou fyzickou zátěží i všichni ti, kteří chtějí žít […]

Více informací

Zobrazuji 1–12 z 14 produktů