NaturComp

Společnost NaturComp zastupuje na českém a slovenském trhu německého výrobce ve světě zcela ojedinělých minipočítačů určených pro přirozené plánování rodiny. Cílem společnosti NaturComp je dodat na trh vysoce kvalitní, spolehlivé a přitom přirozené prostředky pro plánování početí. Všechny zdravotní přístroje jsou schváleny Ministerstvem zdravotnictví ČR a mají Dekra certifikáty Evropské unie.
Kromě prodeje zde prezentovaných výrobků, nabízíme ve spolupráci s odborníky NaturCompu kvalifikované poradenství v oblasti neplodnosti a antikoncepce.

12%sleva
Lady-Comp – přirozená antikoncepce , , .

Lady-Comp je inteligentní minipočítač sloužící k přirozené kontrole početí pomocí měření ranní tělesné teploty v ústech. Měření je jednoduché, přesné, rychlé a spolehlivé.

Více informací

13 500  11 900 

Lady-Comp Baby – plánované početí , , , .

Snažíte se otěhotnět? Lady-Comp Baby vám pomůže s přirozeným plánováním početí pomocí měření bazální tělesné teploty v ústech. Zjistí tak dobu ovulace a na základě porovnání se statistickými údaji více než 1 milionu cyklů určí vaše plodné a neplodné dny. Měření je jednoduché, přesné, rychlé a s ověřenými výsledky.

Více informací

13 900 

Vyprodáno
Lady-Comp Basic

10 900 

Lady-Comp Basic , , .

Lady-Comp je inteligentní minipočítač sloužící k přirozené kontrole početí pomocí měření ranní tělesné teploty v ústech. Zjistí tak dobu ovulace a na základě porovnání se statistickými údaji více než 1 milionu cyklů určí plodné a neplodné dny. Měření je jednoduché, přesné, rychlé a spolehlivé.

Více informací

10 900 

Pearly – přirozená antikoncepce /Nový model 2018/ , .

Nechcete brát hormonální antikoncepci? Pokoušíte se otěhotnět? Vyzkoušejte Pearly – nízkonákladovou verzi minipočítače pro přirozenou kontrolu početí. Pomocí měření ranní tělesné teploty v ústech zjistí dobu ovulace a spolehlivě tak určí vaše plodné a neplodné dny. Měření je jednoduché, přesné, rychlé a spolehlivé.

Více informací

8 990