Kosmetická řada Luxury Geisha Line

Luxusem ke krásné pleti
Na trhu se objevuje veliké množství nejrůznějších produktů pro péči o pleť, takže není jednoduché vybrat si ten správný. S příchodem řady Geisha Line se otevírají nové možnosti v péči o pleť pro všechny ženy, které chtějí pro svou pleť to nejlepší. Kombinace moderních postupů a přírodních produktů, které po staletí stojí za krásnou pletí žen, to je nová řada Geisha Line.
Zdravá a přirozeně krásná pleť je snem všech žen. Řada kosmetických výrobků Geisha Line firmy DietEsthetic toto přání plní dokonale. Výrobky v sobě snoubí stovky let staré orientální tradice s nejmodernější vědeckou technologií. Nová řada výrobků zahrnuje luxusní výživné i pečující krémy, séra pro zralou pleť, pleťové masky i tělová mléka. Přípravky Geisha Line obsahují mnoho účinných aktivních látek, které udržují vaši pleť v té nejlepší formě.
Hlavním bojovníkem proti předčasnému stárnutí pleti z této řady je Kiku, krém který dokáže pleť rychle omladit. Jeho tajnou zbraní je totiž keratolytický efekt, jenž způsobuje odloučení starší vrstvy kůže a využívá se například při léčbě lupénky. Dalším bojovníkem v bojí proti stárnutí je chryzantéma. Tato květina je pro své léčivé účinky v orientálním světě opětována již více jak 2000 let. Moderní výzkumy pak potvrdily, že je také silným antioxidantem, a proto tím nejlepším pomocníkem v péči o vyzrálou pleť. A to nejcennější: červený kaviár obsahující proteiny, aminokyseliny, minerály a vitamíny, které využívají a vyrovnávají fyziologii pleti a zvyšují její přirozenou elasticitu. Červený kaviár navíc stimuluje proliferaci fibroblastů a kolagenu díky vysokému obsahu proteinů. Přípravky obsahují i Omega – 3 mastné kyseliny, Nori, Wakame, další mořské řasy a výtažky z rýže, které jsou v Japonsku využívány jako nejvhodnější látky pro péči o pokožku. Tyto látky pleť regenerují, hydratují a udržují ji ve skvělé kondici.
Ať už sháníte krém který bude bojovat s prvními vráskami či budete chtít pleť rozjasnit a vrátit ji zdraví a krásu, je řada Geisha Line určená právě pro vás. Mezi produkty naleznete jak krémy a sérum pro péči o pleť, tak i o pokožku celého těla, parfémovou vodu a uneverzální olejovou esenci, kterou lze použít i na vlasy – pro jejich dokonalou jemnost a hebkost.
Vyzkoušejte sílu mocné přírody koncentrovanou ve vysoce kvalitní kosmetice! Geisha Line byla inspirována krásou a elegancí japonských gejš a byla vytvořena na míru citlivé ženské pleti a pokožce, pro dokonalou jemnost a krásu. Zasloužíte si to nejlepší.

Nebyly nalezeny žádné produkty odpovídající výběru.