Pleťové krémy a gely

Aloe Vera Gel (500 ml) , , , , .

Aloe vera gel celkově regeneruje a poskytuje hloubkovou hydrataci bez mastných skvrn. Je dobrým pomocníkem v boji proti akné a je také dobře známý jako tradiční domácí „první pomoc“ při spáleninách. Podporuje hojení rán a omezuje následný výskyt jizev.

Více informací
Denní pleťový krém se zlatem / Gold cream / (50ml) , , .

Krém se zlatem pleť lehce tonizuje, omladí a rozzáří. Je ideálním prostředkem pro aktivní regeneraci pleti. Neobsahuje minerální oleje, kvůli kterým by byla pleť mastná a neprodyšná.

Více informací
Diamantový pleťový krém (50ml) , , , , .

Diamantový krém sjednotí tón pleti a poskytne jí diamantovou čistotu a jasnost. Stáhne póry a poskytne hloubkovou výživu a hydrataci.

Více informací
Hydratační Gel Aloe Vera (250ml) , , , , .

Aloe Vera gel celkově regeneruje a poskytuje hloubkovou hydrataci bez mastných skvrn. Je dobrým pomocníkem v boji proti akné a je také dobře známý jako tradiční domácí “první pomoc” při spáleninách. Podporuje hojení rán a omezuje následný výskyt jizev.

Více informací
Kiku – krém proti stárnutí pleti (50ml) , , , , .

Kiku je luxusní pleťový krém, který v sobě snoubí stovky let staré orientální tradice s nejmodernější vědeckou technologií, dle které je zpracován. Chryzantéma je již více než 2 000 let opěvována a využívána orientem pro své léčivé účinky. Díky vědeckým pokrokům je prokázáno, že je také silným antioxidantem a proto se stává skvělým pomocníkem v péči o vyzrálou […]

Více informací
Oční gel proti vráskám s jedem z medúzy (15ml) , , , .

Oční gel Jellyfish Venom Essence  je jemný oční gel. Obsahuje řadu důležitých látek, z nichž hlavní složkou je extrakt z medúzy. Výtažky  jsou bohatým zdrojem fibrillinu a glykoproteinu, které jsou součástí kůže a zlepšují stav pleti v očním okolí. Oční gel zpevňuje namáhané oční okolí, dodává mu výživu a hloubkovou hydrataci.  Oční gel po nanesení pleť […]

Více informací
Perlový pleťový krém (50ml) , , .

Sérum z perel se díky vyšší koncentraci účinných látek stává optimálním produktem pro rozzáření, výživu a hydrataci pleti. Neobsahuje minerální oleje, kvůli kterým by byla pleť mastná a neprodyšná.

Více informací
Pleťový krém s kaviárem (50ml) , , .

Kaviárový krém viditelně omladí vaši pleť, vypne a zpevní kontury obličeje a poskytne celodenní ochranu obličeje, krku, i dekoltu. Neobsahuje minerální oleje, kvůli kterým by byla pleť mastná a neprodyšná.

Více informací
Protivráskový gel krém s jedem medúzy (50ml) , , , .

Luxusní protivráskový krém obsahuje koktejl mořských účinných látek, jejichž hlavní složkou je extrakt z medúzy. Výtažky jsou bohatým zdrojem fibrillinu a glykoproteinu, které jsou součástí kůže a zlepšují stavbu obličeje. Přípravek rychle pomáhá odstraňovat první známky stárnutí pleti. Jemná konzistence krému je lehká jako gel a je vhodná pro všechny typy pleti. Intenzivně pleť zpevňuje, hydratuje a vyživuje, […]

Více informací
Vit Vit C+E Ultra bělící krém SPF 15 (50ml) , , .

Bělicí krém Vit Vit C + E pleť do hloubky hydratuje, vyživuje a chrání před vnějšími škodlivými vlivy. Přírodní složení krému obsahuje nízký ochranný faktor SPF 15, který poskytuje pleti ochranu před slunečním zářením. Obsažené vitaminy spolu s dalšími účinnými látkami odstraňují z pleti nechtěné pigmentového zabarvení. Jemný denní krém Vit Vit C + E […]

Více informací
Vit Vit Gel s hlemýždím extraktem (50ml) , , , , , .

Pro pacienty trpící jizvami po těžkém akné tak svítá nová naděje. Právě gel či krém s hlemýždím slizem pomáhá znovu obnovit hladkou a čistou pleť. 

Více informací
Vit Vit krém s hlemýždím extraktem (50ml) , , , , , .

Pro pacienty trpící jizvami po těžkém akné tak svítá nová naděje. Právě gel či krém s hlemýždím slizem pomáhá znovu obnovit hladkou a čistou pleť.

Více informací