Psi a kočky

Anti-stres pro kočky , .

Antistres pro kočky od Menforsan pomáhá snižovat napětí u obou pohlaví – kocourů a koček. Využívá přírodní sílu levandule, která je vyhlášená pro své zklidňující a relaxační účinky.

Více informací
Antiparazitní pipeta – 2 kusy , .

Díky výtažkům z citronely poskytují perfektní ochranu proti roztočům, blechám, klíšťatům a létajícímu hmyzu.

Více informací
Antiparazitní pipeta – 4 kusy , .

Pipeta poskytuje repelentní ochranu proti napadení hmyzem (roztoči, blechy, klíšťata a létající hmyz). Přírodní repelent tvoří výtažky z citronely. Používá se pro lokální aplikaci, která umožňuje vysokou ochranu po dobu 30 dní a je doporučen pro používání po celý rok. Může být použit u štěňat, březích fen a psů s alergií na běžné insekticidy. Nejsou zaznamenány žádné kontraindikace nebo nežádoucí účinky.

Více informací
Antiparazitní sprej proti blechám a klíšťatům , .

Insekticid ve spreji, který poskytuje repelentní ochranu proti napadení vnějších parazitů (blechy, klíšťata, roztoči a komáři).

Více informací
Antiparazitní sprej proti blechám a klíšťatům pro kočky – 250 ml , .

Parfémovaný insekticid ve spreji, který poskytuje repelentní ochranu proti napadení vnějších parazitů (blechy, klíšťata, roztoči a komáři). Neaplikujte na srst zvířete!

Více informací
Balsamikový zklidňující sprej z Aloe Vera , .

Sprej s obsahem Aloe Vera, které uklidňuje a zklidňuje svědění a kožní problémy podráždění způsobené alergií, bodnutí hmyzem a závažným odlupováním. Obsahuje opalovací krém, který chránit psy s citlivou srstí proti UV záření v letních dnech. Nezbarvuje srst. Neutrální pH.

Více informací
Deodorant pro psy a kočky , .

Má váš čtyřnohý přítel krásný kožíšek, který září zdravím, ale přesto tu něco nehraje? Protože naši zvířecí kamarádi mají rádi nejrůznější dobrodružství, díky kterým jejich srst dostává dost zabrat, mohou přijít domů s nelibou vůní. Srst koček i psů může zapáchat, což nelibě neseme my i zvíře. Existuje však možnost, jak srst udržet i přes […]

Více informací
Hygienický čistič na podlahy (1000ml) , , , , , , .

Hygienický čistič na podlahy pro rychlé odstranění bakterií. Vysoký čistící výkon. Široké spektrum účinnosti. Neškodné pro domácí mazlíčky a lidi.

Více informací
Hygienický čistič na podlahy (5000ml) , , , , , , .

Hygienický čistič na podlahy pro rychlé odstranění bakterií. Vysoký čistící výkon. Široké spektrum činnosti. Neškodné pro domácí mazlíčky a lidi.

Více informací
Hygienický čistič prostředí (250ml) , , , , , , .

Parfémovaný sprej pro přímé použití, který čistí a zároveň dezinfikuje místa odpočinku psa a kočky (postele, polštáře a koberečky). Obsahuje přírodní dezinfekční látky, které zabíjí bakterie, poskytuje velmi příjemnou vůni. Sprej zanechává pocit čistoty a dezinfikuje. Nemá žádné nežádoucí účinky.

Více informací
Insekticidní čistič na podlahy (1000ml) , , , , , , .

Čisticí prostředek na bázi dezinfekčních, dezodoračních a insekticidních složek. Eliminuje lezoucí hmyz (mravenci, pavouci). Poskytuje dokonalý vzhled a zanechává dlouhotrvající příjemnou vůni. Pro mytí boxů, přepravníků, podlah a interiéru v autě. Nevyvolává agresivní reakce. Neškodný pro domácí mazlíčky a lidi.

Více informací

Zobrazuji 1–12 z 76 produktů