Sportovní výživa

Allnature Rakytník řešetlákový BIO (šťáva 500ml) , , , , , , , , .

Plody rakytníku řešetlákového jsou velmi bohaté na řadu vitaminů, stopových prvků, nenasycených mastných kyselin a biologicky aktivních látek, které mají pozitivní vliv na zdraví člověka. Zvyšují imunitu organismu, působí proti únavě a díky vysokému obsahu vitaminu C jsou velmi vhodné při rekonvalescenci. Rakytník byl využíván již ve starověké Evropě, Římě i Řecku pro svoje blahodárné […]

Více informací
BIO RAW Hrachový protein (200g) , , , , , .

Hrachový protein je perfektním zdrojem bílkovin a ideální alternativou pro vegany, vegetariány, sportovce a všechny osoby s různými alergiemi například na laktózu, sóju nebo vejce. produkt je v BIO a RAW kvalitě. Hrachový protein je jedinečným zdrojem proteinů, což ohodnotí především sportovci, těžce manuálně pracující osoby a všichni s alergiemi a intolerancí na jiné zdroje […]

Více informací
BIO Vegan Protein drink – červený banán/baobab (550 g) , , , , , .

Konopný, dýňový a slunečnicový prášek, prášek z červeného banánu, naklíčené lněné semínko, cukr z kokosového květu, agáve, naklíčená quinoa, přírodní banánová příchuť a baobab.

Více informací
BIO Vegan Protein drink kakao/karob (550 g) , , , , , .

Prášek z konopného, dýňového, slunečnicového a kakaového prášku, naklíčeného lněného semínka, cukru z kokosového květu, agáve, naklíčené quinoy a rohovníku.

Více informací
BIO Vegan Protein drink vanilka/jahoda (550 g) , , , , , .

Prášek z konopného, dýňového, slunečnicového a jahodového prášku, naklíčené lněné semínko, cukr z kokosového květu, agáve, naklíčená quinoa a přírodní vanilková příchuť.

Více informací

Zobrazuji 1–12 z 85 produktů