Sexualita a afrodisiaka

17%sleva Vyprodáno
Baby-Comp classic

11 900  9 900 

Baby-Comp classic , , .

Pokoušíte se otěhotnět? Baby-Comp Classic vám pomůže s přirozeným plánováním početí pomocí měření bazální tělesné teploty v ústech. Zjistí tak dobu ovulace a na základě srovnání s daty více než 700 tisíc žen určí vaše plodné a neplodné dny. Měření je jednoduché, přesné, rychlé a s ověřenými výsledky.

Více informací

11 900  9 900 

Vyprodáno
Dárková sada Erotický sen , , , , .

V dárkové sadě najdete: stimulující gel pro ženy 30 ml, gel pro oddálení ejakulace 30 ml, masážní olej pro intimní okamžiky 30 ml, dárkovou tašku. Stimulující gel pro ženy Excite Woman Fly 30 ml Gel Excite Woman Fly je speciálně navržený pro ženské touhy a jejich potěšení. Zvyšuje stimulaci ženského přirození a zaručuje tak intenzivnější vnímání […]

Více informací

648 

Eregma MAX power (100 tbl.) + 20 tbl. ZDARMA , .

Eregma MAX Power je velmi komplexní a velmi účinný přírodní přípravek určený k podpoře sexuálních funkcí. Tablety pro lepší sex.

Více informací
Excite Man Retard / gel na oddálení ejakulace / (30ml) , , .

Dokážete ovládnout své vyvrcholení, nebo ve víru vášně explodujete dříve, než by vám bylo milé? Tento inovativní gel oddálí vaši ejakulaci a budete mít situaci pod kontrolou.

Více informací
Excite Man Stimul / gel pro zvýšení prožitku / (30ml) , , .

Dopřeje dlouhotrvající rozkoš, při které si vychutnáte každý pohyb při spojení vašich těl.

Více informací
Excite Man Volume / gel pro zvětšení objemu penisu / (30ml) , , .

Tento inovativní zvětšující gel je z hlediska efektivity i ceny nejlepším prostředkem na trhu pro zvětšení údu. Po nanesení gelu dochází k výrazně většímu prokrvení penisu, což způsobí zvětšení a zároveň prodloužení penisu.

Více informací
Excite Silk Skin /masážní olej/ (30ml) , , .

Milostnou předehru i samotné milování naplní smyslností a vy si vychutnáte každý okamžik milostného aktu.

Více informací
Excite Woman Fly /gel pro zvýšení prožitku ženy/ (30ml) , , .

Gel speciálně navržený pro ženské touhy a jejich potěšení. Stimulující gel zvyšuje stimulaci ženského přirození a zaručuje tak intenzivnější vnímání každého dotyku.

Více informací
FA TEST CORE (90cps) , , , , , .

• Komplex přírodních substancí zvyšujících hladinu celkového testosteronu • Stimuluje metabolismus volného testosteronu • Posiluje sexuální libido a je psychickým i fyzickým adaptogenem TestCore® je velmi silný a účinný testosteronový booster, založený na synergických účincích maximálně zkoncentrovaných aktivních složek přípravku. Velmi bohaté složení TEST CORE rychle napomáhá ke zvýšení hladiny celkového a volného testosteronu na […]

Více informací
GynMax

642 

GynMax .

Obsahuje indol-3-karbinol, který příznivě ovlivňuje metabolismus estrogenů, a tím i tkáně na estrogenu závislé. Získává se extrakcí z křížokvětých rostlin jako je brokolice, zelí, květák, kedlubna a kapusta.

Více informací
Indonal for Man

593 

Indonal for Man , .

Indonal Man je přírodní doplněk stravy, který má výjimečné vlastnosti. Normalizuje funkci prostaty a varlat a udržuje normální hladinu mužských hormonů. Je to silný antioxidant. Složení v 1 kapsli: 150 mg Indol-3-karbinol100 mg Serenoa plazivá (Saw palmetto, Serenoa repens, 45%) Přídatné látky mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, oxid křemičitý, želatina Dávkování: Muži nad 30 let 1 […]

Více informací

Zobrazuji 1–12 z 25 produktů